Klapki – na jakie modele warto postawić?

Obecnie producenci obuwia nie ograniczają się do jednego typu obuwia. Każdy rodzaj butów ma co najmniej kilka kategorii. Każdego roku pojawiają się nowe wzory i trendy w obuwiu. Spośród klapek, oczywiście oprócz klasycznych klapek możemy wymienić takie modele jak: japonki, crocksy, klapki damskie (https://deezee.pl/klapki) na koturnie, klapki typu Mules, klapki z futerkiem czy chodaki.

Jaki wybrać model idealny dla siebie?

Aby wybrać najlepszy model dla siebie należy odpowiedzieć sobie na dwa pytania. Po pierwsze co cenimy sobie najbardziej. Dla jednych będzie to komfort noszenia a dla innych estetyka. Po drugie jakie jest przeznaczenie naszego przyszłego zakupu.

Kryteria wyboru

Należy dopasować klapki do celu, w jakim będą użytkowane. Do wyjścia na basen lub wakacyjny wyjazd idealnie sprawdzą się japonki. Jeśli jesteś osobą, która przede wszystkim ceni sobie wygodę postaw na crocsy. Być może nie są to najpiękniejsze z dostępnych na rynku ale komfort ich noszenia na pewno wynagrodzi nam efekty wizualne. Oprócz klasycznych crocsów – typowo zabudowanych z przodu posiadających pasek z tyłu producenci oferują również crocsy w stylu japońskim czyli przypominające tradycyjne japonki. Dla niskich osób, które chcą zyskać kilka centymetrów poleca się klapki na koturnie, które będą pasować do codziennej stylizacji a jednocześnie spełniać swoją funkcję. Dla wszystkich miłośników mody, którzy chcą dopełnić swoją stylizację niebanalnym dodatkiem idealnym rozwiązaniem będą klapki typu Mules. Prawdopodobnie są to najbardziej eleganckie i ciekawe klapki dostępne na rynku. Jako jedne z nielicznych nadają się również do pracy. Swym niebanalnym wyglądem dopełnią każdą stylizację. Pasują do spodni jak i sukienek. Producenci oferują klasyczne klapki typu Mules w stonowanych kolorach jak i te bardziej ekstrawaganckie w jaskrawych kolorach czy wykończone futerkiem.

Klapki, które powróciły do łask

Ostatnie damskie klapki, które obecnie przeżywają renesans to chodaki. Kiedyś kojarzone wyłącznie z zawodem pielęgniarki, dzisiaj są już wybierane przez osoby, które chcą wyróżnić się z tłumu. Wystarczy wpisać odpowiednią kategorię w wyszukiwarkę i wybrać coś dla siebie.

Rekomendowane artykuły