Torebki wieczorowe

Torebki damskie wieczorowe uzupełniają całość stylizacji. Mogą dodatkowo podkreślać kreację i nadawać jej niepowtarzalnego charakteru. Torebki wieczorowe nie powinna być także za duża, ale muszą pomieścić kilka drobiazgów. Zatem jaką torebkę wybrać na randkę?

Rodzaje torebek wieczorowych

Torebka na wieczór nie musi być powinna. Natomiast powinna pasować do całości stylizacji i danego wydarzenia. Kobiety najczęściej wybierają kopertówkę, czyli mała torebkę, którą można trzymać w dłoni. Większość kopertówek posiada też łańcuszek, dzięki czemu torebkę można zawiesić na ramieniu. Torebki wieczorowe nie muszą być gładkie, można postawić na kolorowy wzór lub dodatki w postaci perełek, cekinów, dżetów.

Błyszczące dodatki sprawią, że torebką będzie wyglądać bardziej ekskluzywnie i będzie widoczna z daleka. Torebka wieczorowa w kolorze beżowym lub kremowym będzie dobrym wyborem na miesiące letnie. Natomiast najbardziej uniwersalnym kolorem torebki jest czerń, która pasuje niemal na każdą okazję. Torebki clutch również zaliczymy do wieczorowych. Jest to również mała torebka, którą nosimy w ręku. Także jest szeroki wybór modeli tej torebki, z różnymi wzorami i zdobieniami.

Torby damskie a nasza figura

Torebki również powinny być dopasowane do naszej figury. Odpowiednio dobrana torebka do sylwetki może uwydatniać nasze zalety, ale też ukryć mankamenty. Kobiety szczupłe i niewysokie powinny wybierać torebki małe o zaokrąglonych brzegach. Natomiast wysokie panie mogą sięgnąć po nieco większą torebkę. Natomiast jeżeli posiadamy nieco większe kształty to dobrą opcją będzie torebka na pasku, która optycznie wysmukli sylwetkę. Jeżeli też nie chcemy przytłoczyć sylwetki to warto postawić na torebkę, którą będziemy trzymać w dłoni. Te zasady sprawią, że będziemy się jeszcze lepiej prezentować.

Rekomendowane artykuły