Jeansy – damskie spodnie, które nigdy nie wychodzą z mody

moda

Są pewne części garderoby, które zawsze powinny znaleźć się w każdej szafie. Nie wychodzą one z mody albo niczym bumerang wracają po kilku sezonach. Materiał, który się nie starzeje, jest trwały i wygląda praktycznie we wszystkim dobrze to jeans. Jak zatem dzielą się jeansy ze względu na kroje?

Najpopularniejsze kroje jeansów

Spodnie damskie zawsze wyróżniały się w wyjątkowy sposób, podkreślając biodra, pośladki albo wydłużając nogi. Jeansy są najczęściej kojarzone z kolorem niebieskim, ale dzisiaj inne odcienie również podbijają serca kobiet. Poza tym nierozerwalne z jeansami są kieszenie, których w tego rodzaju spodniach nie brakuje, co może spodobać się paniom, narzekającym na płytkie kieszenie albo ich brak w typowo damskich spodniach.

Damskie spodnie ze sklepu DeeZee takie jak jeansy dzielą się trzy znane fasony – slim, regular oraz loose. Nie są one niczym innym jak określeniem na typ szerokość dżinsów. Slim, tak jak nazwa wskazuje są bardziej obcisłe i przylegają do ciała, podkreślając figurę. Dodać do tego można wysoki lub niski stan przy biodrach. Ten pierwszy typ o wiele lepiej kształtuje sylwetkę i uwydatnia pośladki. Fason regular to zwyczajne, proste jeansy, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Każdy wygląda w nich dobrze, a one same w sobie są wygodne i łatwe w stylizacji. Mianem loose określa się jeansy, które są bardzo luźne i szerokie. Wyglądają najlepiej z opinającą górą.

Nogawki w jeansach

Nogawki to również kwestia, którą widać na pierwszy rzut oka, jeśli chodzi o kwalifikację jeansów. Ze względu na dół dżinsów można podzielić je na: nogawkę prostą, zwężaną ku dołowi, rozszerzaną oraz delikatnie rozszerzającą się od łydek do samego końca.

Rekomendowane artykuły